projektant drogowyksm

O FIRMIE    KSMprojekt oferuje szeroki wachlarz projektowych usług drogowych oraz możliwość realizacji projektów wielobranżowych. Biuro współpracuje z projektantami branż pokrewnych, takich jak mostowa, wodno-kanalizacyjna, elektryczna, telekomunikacyjna oraz z geodetami. Jest to wykwalifikowana kadra, która posiada wymagane uprawnienia.

O MNIE   Jestem założycielką Pracowni KSMprojekt oraz projektantem drogowym. Posiadam uprawnienia nr WKP/0094/POOD/12 do projektowania bez ograniczeń w specjalności drogowej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w poznańskich biurach projektów, gdzie uczestniczyłam w realizacji opracowań o dużym znaczeniu społeczno-ekonomicznym, zarówno o zasięgu lokalnym jak i ogólnopolskim.

CELE   Celem Biura KSMprojekt jest opracowywanie dokumentacji technicznych z dbałością o poprawność merytoryczną, estetykę oraz terminowość. Relacje z Inwestorami oparte są na rzetelnej informacji. Moje doświadczenie w dotychczasowej pracy pokazuje, że poza wiedzą specjalistyczną, najważniejsze jest odpowiedzialne podejście do powierzonego projektu.

Kamila Szczepkowska-Maj

Call Now Button