REALIZACJE

Projekty publiczne

Rozbudowa ul. Dmowskiego w Poznaniu
Zakres opracowania : odcinek długości 1,2km, gdzie skorygowano krawędzie istniejącej jezdni i zaprojektowano nowe ścieżki rowerowe i chodniki wraz z wyniesionymi skrzyżowaniami. Projekt pełnobranżowy wraz z organizacją ruchu i sygnalizacją świetlną, zakończony procedurą ZRID.

Rozbudowa strefy inwestycyjnej w miejscowości Mrowino
Zakres opracowania : odcinek o długości 0,8km, droga po nowym śladzie wraz z rondem. Projekt pełnobranżowy wraz z organizacją ruchu, zakończony procedurą ZRID.

Dworzec PKS Śrem
Zakres opracowania : przebudowa istniejącego dworca PKS poprzez zmianę geometrii utwardzeń komunikacji autobusów oraz parkingu dla pojazdów osobowych, zmianę połączeń komunikacyjnych z istniejącymi drogami publicznymi oraz projekt chodników i dojść do hali dworcowej

Koncepcja przebudowy płyty Starego Rynku w Poznaniu
Zakres opracowania : szczegółowa inwentaryzacja stanu istniejącego w zakresie możliwości ponownego wykorzystania istniejących materiałów budowlanych pochodzących z rozbiórki (starobruk) wraz z uwzględnieniem możliwości ich ponownego wykorzystania. Zaprojektowanie nowych pochyleń podłużnych i poprzecznych oraz sposobu odwodnień dla płyty głównej Starego Rynku oraz ulic sąsiednich

IPN Warszawa, przy ul. Kłobuckiej 21
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 3.500m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Projekty prywatne

Intermarche i Bricomarche w Ostrowie Wlkp.
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 13.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, drogi dojazdowe, dojazdy do doków rozładunkowych, chodniki, plac magazynowy, niwelacja terenów zielonych.

Strus, przy ul. 28 Czerwca 1956r. w Poznaniu
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń na gruncie i na płycie stropu hali garażowej dla inwestycji polegającej na budowie czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych. Różnorodne typy nawierzchni, projekt zjazdów w dróg publicznych, dojścia, dojazdy p.poż., chodniki, miejsca postojowe, niwelacja terenu na płycie stropowej hali garażowej

Schattdecor zakład w Głuchołazach
Zakres opracowania : projekt wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 3.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, drogi dojazdowe, dojazdy do bram rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Holiday Park&Resor – wielkopowierzchniowe obiekty wakacyjne
Zakres opracowania : obejmuje kilkanaście realizacji w siedmiu nadmorskich miejscowościach w zakresie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych, z wydzieleniem dojść i dojazdów do różnych typów i różnych funkcji budynków, z wydzieleniem stref rekreacyjnych; w zakresie utwardzeń drogowych zaprojektowano drogi, dojścia, chodniki, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, projekty organizacji ruchu.

HOPPECKE Baterie Polska Sp. z o.o.
Zakres opracowania : projekt wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 3.500m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, drogi dojazdowe, dojazdy do bram i doków rozładunkowych, droga p.poż., chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Windpower Poland sp. z o.o. – 18 elektrowni wiatrowych w parku wiatrowym na terenie gminy Ujście
Zakres opracowania : ponad 4km dróg stanowiących dojazd do elektrowni wiatrowych w zakresie projektu budowlanego rozszerzonego o elementy projektu wykonawczego; wraz z projektami zjazdów z dróg publicznych.

Biedronka Gryfice
Zakres opracowania : projekt budowlany branży drogowej polegający na rozbudowie istniejącego placu parkingowego o dodatkowe miejsca postojowe i drogę dojazdową.

Aldi Września
Zakres opracowania : projekt branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 3.500m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, drogi dojazdowe, dojazdy do doków rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Holder Poznań
Zakres opracowania : Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 2.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, drogi dojazdowe, dojazdy do doków rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Vox Poznań
Zakres opracowania : projektowanie w terenie silnie zurbanizowanym, z rozbudowaną infrastrukturą techniczną, wydzielona strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, drogi dojazdowe, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Canpol Wysogotowo
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 2.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, zjazdy z dróg publicznych, drogi dojazdowe, dojazdy do doków rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Henkel Racibórz
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 6.500m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, place manewrowe, dowiązania do istniejących utwardzeń, drogi dojazdowe, dojazdy do bram i doków rozładunkowych.

Inchcape Swadzim
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 6.000m², place postojowe dla samochodów osobowych, drogi dojazdowe, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Mandersloot
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 9.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe dla samochodów osobowych i ciężarowych, dowiązania do istniejących utwardzeń, drogi dojazdowe, dojazdy do bram i doków rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

APC Polska sp. z o.o
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 4.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych, osobowych i specjalistycznych, miejsca postojowe, dowiązania do istniejących utwardzeń, drogi dojazdowe i p.poż., dojazdy do bram i doków rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Browar Fortuna, Miłosław
Zakres opracowania : projekt budowlany i wykonawczy branży drogowej dla utwardzeń o powierzchni około 3.000m²,strefa ruchu pojazdów ciężarowych i osobowych, miejsca postojowe, dowiązania do istniejących utwardzeń, drogi dojazdowe, dojazdy do bram i doków rozładunkowych, chodniki, niwelacja terenów zielonych.

Call Now Button